Go to main content
KONTAKT iT Innowacje dla Biznesu...
Potrzeby

Analiza
+ Zarządzanie

Projektem
+ Wytwarzanie

Testowanie

KONTAKT iT jest źródłem innowacji dla biznesu. Za pomocą najlepszych technik projektujemy i wytwarzamy użyteczne i przyjazne dla oka oprogramowania. Z naszymi klientami zawsze pracujemy jako jedna drużyna.

Proces wytwarzania

Wytwarzając oprogramowania korzystamy z metodyki Ekstremalnego Programowania oraz konceptów Lean oraz Scrum, które w połączeniu pomagają nam w krótkim czasie dostarczać produkty wysokiej jakości. Poniżej zamieszczony jest prosty schemat przedstawiający proces dostarczania oprogramowania.

Każdy cykl wytwarzania jest oparty na scenariuszu użytkowania i zaczyna się sesją planowania, poprzez konsultacje, projektowanie, wytwarzanie, kończąc na testowaniu.

Zarządzanie projektami

Każdym z projektów zarządza menadżer, który dba również o kontakt między zespołem a klientem. Jego głównym celem jest angażowanie wszystkich w proces wytwarzania oprogramowania oraz usuwanie pojawiających się problemów. Czasem wiąże się to ze znalezieniem odpowiednich narzędzi dla projektu lub z wykorzystaniem technik szkolenia.

Kontakt

Jako zespół wykorzystujemy najlepsze techniki wytwarzania oprogramowania, dzięki czemu projekt jest przejrzysty już od pierwszego dnia. Duży nacisk kładziemy na integrację, przez co staramy się zapewnić, partnerowi projektu, bezpieczeństwo i komfort.